با کمترين هزينه صاحب وب سايت شويد
از هر دری سخنی

از هر دری سخنی
لینک های مفید
به گزارش افکارنیوز، حسین وکیلی گفت: سه میلیون واحد صنفی داریم که سهم عمده ای در تامین درآمدهای مالیاتی دولت دارند و سالانه دو و نیم میلیون اظهارنامه ارائه می کنند.

معاون سازمان امور مالیاتی کشور افزود: با اتاق اصناف توافق شده است و مؤدیان مالیات خود را به صورت خود اظهاری الکترونیکی پرداخت می کنند و ارائه چاپ کاغذی اظهارنامه به ادارات امور مالیاتی هم ضرورتی ندارد.

وی با بیان اینکه اظهارنامه مالیاتی شامل ترازنامه و حساب سود و زیان مؤدیان است و مودیان باید به این موارد توجه کنند تا اظهارنامه پذیرفته شود، تصریح کرد: اظهارنامه ای که شامل اطلاعات درآمدی و هزینه و ترازنامه مودیان نباشد، پذیرفته نمی شود.

وکیلی اظهار داشت: در سال جاری تسهیلاتی هم داریم از جمله اینکه ۴۰ درصد مالیات ابراز شده نقدی و بقیه در ۶ قسط مساوی دریافت خواهد شد. معافیت مالیاتی درآمد در سال ۱۳۹۲ حدود ۱۰ میلیون تومان و برای سال ۱۳۹۳ حدود ۱۲ میلیون تومان است و مازاد بر ان مشمول مالیات پلکانی از ۱۵ تا ۳۵ درصد می شود.

معاون سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: مودیانی که مالیات آنها زیر یک میلیون تومان است مودیان خرد محسوب می شوند و میزان پرداختی آنان نسبت به مالیات قطعی سال ۱۳۹۱ حدود چهار درصد افزایش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مودیانی که مالیات آنها ۱ میلیون تا ۳ میلیون تومان است، ۹ درصد افزایش دارد و مالیات در آمدهای بیش از ۳ میلیون تومان نیز ۱۴ درصد رشد نشان می دهد.

منبع:afkarnews.irتگ هاي مرتبط با اين مطلب : میزان,افزایش,مالیات,درآمد, ,
ارسال توسط gardoon | دسته:| امتیاز : 4 | 1 2 3 4 5 6gardoon


0

درباره وبلاگ

لینک های مفید
افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 13
بازدید دیروز : 50
هفته گذشته : 117
ماه گذشته : 3731
سال گذشته : 19839
کل بازدید : 785011
کل مطالب :4179
نظرات : 11
پیج رانک :
گوگل :
امکانات سایت